07136342105
شیراز-معالی آباد-نبش پزشکان-ساختمان یاقوت-طبقه پنجم واحد 17

TESOL

 

TESOL


شما در اینترنت بدنبال جست و جوی مدرکی بودید که بتوانید زبان انگلیسی را به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای تدریس نمائید ؟
و با مدرک TESOL مواجه شدید ؟
ایا مدرک TESOL با TEFL (تدریس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجه / TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE ) یکسان است یا متفاوت ؟
باید گفت بله با اینکه شاید تفاوت چندانی در معنا نداشته باشند اما TESOL نسبت به TEFL تخصصی تر و از نظر اعتبار حائذ اهمیت تر است. TESOL که اختصار یافته ی TEACHING TO SPEAKERS OF OTHER LANGUAGE میباشد ؛ یکی از معتبرترین مدارک ویژه ی مدرسین ، اساتید و دوستداران رشته ی زبان انگلیسی میباشد. TESOL جزو مدارک بسیار پرطرفدار و محبوب در سراسر دنیا میباشد. با ارائه ی مدرک TESOL شما در واقع گواهی رسمی کار به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی بین المللی را دارید. دوره ی TESOL مجموعه ای است که به داوطلبان می آموزد چگونه آموزش دهند ، کلاس را مدیریت نمایند. شاگردان را ارزیابی و امتحان طراحی کنند ، اخلاق حرفه ای و صلاحیت یک استاد بین المللی را داشته باشند. TESOL دارای اعتبار ، کیفیت و استاندارد جهانی در بین اعضای صاحب منصب در امر آموزش زبان های خارجی در سراسر جهان میباشد.

 

چرا یک معلم زبان باید TESOL داشته باشد ؟

شما با ارائه ی مدرک TESOL در بازار رقابتی آموزش و تدریس نسبت به سایر رقبا از برتری و اهمیت خاصی برخوردار خواهید شد و فرصت های شغلی مناسبی در کشور های مختلف خواهید یافت. فراموش نکنید با گذراندن این دوره کسب سهم بیشتری از بازار پررقابت تدریس و قدرت بالا در پیشنهاد رقم حق التدریس دریافتی از سوی موسسات و آموزشگاه ها خواهید داشت.

 

TESOL ویژه ی چه افرادی است ؟

دوره ی TESOL ویژه تمامی اساتید ، مدرسین و دوستداران زبان انگلیسی میباشد. به سبب آنکه TESOL یک دوره تخصصی زبان انگلیسی میباشد ؛ بهتر است آنرا در کشور های همسایه مانند ترکیه ، ارمنستان ، مجارستان و زیر نظر اساتید بین المللی و.... بگذرانید. لازم به ذکر است که در حال حاضر کشور ترکیه در راس هرم و با شرایط استانداردتر وحرفه ای تری در حال برگزاری این دوره میباشد. TESOL بهترین انتخاب برای اساتیدی است که میخواهند با شیوه ی تدریس نوین مطابق با استانداردهای بین المللی روز آشنا شوند. هم چنین افرادی که از طریق ویزای کار یا تحصیل در کشورهای خارجی بدنبال کسب و کار هستند ، با ارائه ی مدرک TESOL به انجام این امر تسریع و تسهیل میبخشند. کالج ITTC بصورت کاملا انحصاری و تخصصی از از برترین برگزارکنندگان این دوره و ارائه ی دهنده ی مستقیم این مدرک میباشد. با گذراندن این دوره شما مدرک LEVEL 7 DIPLOMA IN TESOL را دریافت خواهید کرد. این مدرک بصورت رسمی مورد قبول وزارت کار دولت ترکیه و همچنین وزارت آموزش و پرورش کشور ترکیه میباشد.

 

مدرک TESOL در سه سطح رائه می شود

DIPLOMA LEVEL 7
DIPLOMA LEVEL 6
CERTIFICATE LEVEL 5
GRADUATE DIPLOMA

 

شایان ذکر است که این مدارک از کالج تربیت معلم لندن ( LONDON TEACHER TRAINING COLLEGE /LTTC ) صادر خواهد شد.
کالج ITTC اولین کالج موجود در ترکیه که با بهره جستن از اساتید بین المللی از کشورهای آمریکا و اروپا دوره ی تربیت معلم TESOL را در آنکارا و استانبول به شکل انلاین وحضوری برگزار خواهد کرد. در هر دوره 4 بخش بصورت کاملا تخصصی تدریس خواهد شد.

مفاد تدریس شده در بخش های مختلف شامل :
بررسی روش های تدریس از ابتدایی ترین تا مدرن ترین روش تدریس کنونی
نحوه ی مدیریت کلاس
زمان بندی کلاس
آمادگی LESSON PLAN
بررسی سیستم های آموزشی زبان در کشور هایی مانند مالزی وسایر کشور های مختلف
فونوتیک
فونولوژی
و سایر مباحث را شامل میشود.

جهت شرکت در این دوره شما میبایست فارغ التحصیل رشته ی زبان انگلیسی باشید و یا مدرک TOEFL ، IBT ، IELTS 6 ، را کسب نموده باشید. چنانچه شما از دوستداران و طرفداران زبان انگلیسی هستید اما دارای هیچ یک از مدارک ذکر شده نمی باشید میتوانید در INTERVIEW کالج ITTC شرکت نموده ، تعیین سطح شده و سپس وارد این دوره شوید.

پس از پایان هر دوره داوطلبین میبایست یک ESSAY نگارش نمایند. و چندین موضوع و تحقیق به دانشجو ارائه خواهد شد؛ پس از تکمیل بخش ESSAY با گذراندن یک دوره ی حدودا سه ماهه میتوانند صاحب مدرکی شوند که در کل دنیا اعتبار خواهد داشت. تاکنون حدود هزار نفر از فارغ التحصیلان کالج ITTC در کشور هایی نظیر کانادا ، استرالیا ، آمریکای جنوبی ، روسیه ، چین ، کشورهای اروپایی ، کشور های عربی و همچنین کشور ترکیه مشغول به کار هستند. شایان ذکر است که دولت ترکیه مدرک TESOL را به عنوان مدرک رسمی تدریس زبان انگلیسی به رسمیت میشناسد. . همان طور که میدانید کشور ترکیه در حال جذب مدرس خارجی از تمامی نقاط دنیا میباشد. ارتباط مستقیم با مارکت از بزرگترین مزایای قابل ذکر گذراندن این دوره در کالج ITTC میباشد. شما پس از اتمام دوره در صورت اخذ نمره ی قابل قبول به چندین موسسه ، مدرسه و یا کالج معرفی خواهید شد و پس از انجام مصاحبه ی کاری در صورت قبولی میتوانید به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی بین المللیس در کشور ترکیه فعالیت نمائید.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

دفتر ایران

شیراز-معالی آباد-نبش پزشکان-ساختمان یاقوت-طبقه پنجم واحد 17

07136342105 - 09129178112

دفتر آنکارا

Turkey Ankara-Ataturk Boulevard No 107

00903124199876 - 00905386510545

دفتر استانبول

Archerson Kadıköy Zühtüpaşa, Archerson Köşkü, Şefik Bey Sk. No: 3, 34724 Kadıköy/İstanbul, Turkey

00905524564543 - 00905386510545

دفتر لندن

5, 84a Roosevelt Court, Augustus Rd, London SW19 6EL, United Kingdom

87041304(20)-44+

ما را دنبال کنید

اینستاگرام Instagram

فیسبوک Facebook

لینکدین LinkedIn

آپارات Aparat

یوتیوب YouTube

چرا ittc؟؟؟


مدرسین و مدیران کالج ITTC با بیش از 25 سال سابقه ی تحقیق و تدریس در دانشگاه ها و کالج های اروپا، ایران وترکیه راهنما و مشاوری قابل اعتماد در موفقیت هزاران داوطلب بوده اند. شما نیز می توانید با تحصیل در کالج ITTC آینده ی تحصیلی خود را به درست ترین شکل ممکن رقم بزنید.

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین